Bannery

EUOvoce do škol

2016/2017

Opět vítězství v Hejtmanově poháru !

Na naši školu dorazila úžasná zpráva – v soutěži Hejtmanův pohár jsme v Karlovarském kraji opět první !

Více

Dnes 13.6.2017 se konalo krajské kolo v Karlových Varech.

Více

Prvenství ve sportovní lize škol

Tento ročník sportovní ligy byl pro nás mimořádně úspěšný. Od samého počátku se nám vedlo velmi dobře, umisťovali jsme se převážně na prvním, rersp. druhém místě. Jediný petanque se nám úplně nevydařil, přesto jsme ligu vyhráli s dostatečným náskokem.

Více

Nádherná tečka za SLŠ - Ringo - dvě první místa

Krásný sportovní zážitek nám připravila obě družstva našich reprezentantů. Zúročili náročné ranní tréninky a s přehledem zvítězili nad všemi družstvy. Tím si zároveň pojistili prvenství v celém ročníku sportovní ligy škol.

Více

Úspěchy v Poháru rozhlasu

Měsíc květen je již tradičně ve znamení atletických soutěží. Pohár rozhlasu je soutěž, kterou navíc ještě organizujeme a účastní se jí vždy velký počet družstev.

Více

Na OVOV se opět zadařilo!

30.5. proběhlo v Karlových Varech Krajské finále v Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Naši žáci se na něj nominovali svým umístěním v okresním kole a úspěch se dostavil i zde.

Více

Krajské kolo v orientačním běhu

V květnu jsme se také zúčastnili krajského kola v orientačním běhu, které proběhlo v nedaleké části Sokolova.

Více

SLŠ - Petanque - 3. a 5. místo

Vrcholí sportovní liga škol 1. stupně a naše škola si stále drží pohádkové 1. místo. Na předposlední soutěž ligy - petanque, jsme se vydali již tradičně do Královského Poříčí.

Více

Mc Donald´s  Cup - okresní kolo

V pátek 12. 5. 2017 se konal již 20. ročník tradičního turnaje ve fotbale. Družstvo A mladších žáků bohužel ani po velmi  urputném boji nepostoupilo do kola okresního, družstvo B starších žáků ano.

Více

Štafetový pohár

Družstva naší školy se tradičně zúčastnila štafetového běhu, na kterém zápolilo 9 družstev okresu. Běhaly se nejdříve štafety 8 krát 100 m a poté i 8 krát 200m.

Více

Mc Dnald´s Cup

Ve čtvrtek 4. 5. se konalo na Březové okrskové kolo ve fotbale v rámci 20. ročníku Mc Donald´s Cupu. Zúčastnili jsme se v obou kategoriích, a to i přesto, že v mladší kategorii jsme měli ( z důvodu nemoci ) malý počet hráčů. Mladší fotbalisté hráli " jak o život " a nakonec prohráli s družstvem Březové 1: 2 a tím si bohužel nezajistili postup do okresního kola.

Více

Velký úspěch v krajském kole SLŠ - 1. stupeň - florbal
Velmi pěkného úspěchu dosáhlo družstvo našich děvčat, které startovalo bez zraněné hráčky M. Šnicerové a ve velmi malém počtu. I přesto obsadilo krásné 2. místo v kraji.

Více

Již tradičně se konalo na naší škole okresní kolo ve šplhu, kterého se zúčastnilo 10 škol okresu. Družstva tvořila vždy dvojice závodníků daného ročníku. Sportovci byli dobře připraveni a časy byly zajímavé a rychlé.

Více

SLŠ - florbal - okresní kolo - chlapci 1. stupeň

Dne 22.3.2017 proběhlo okresní kolo chlapců ve florbale, kam jsme se díky jasnému vítězství v okrskovém kole probojovali i my.

Více

Pohár florbalu - národní finále - Sokolice

V úterý 21. 3. jsme se  zúčastnily vybojovaného národního finále v Praze.

Více

SLŠ - florbal 1. stupně - dívky OK - 1. místo

Družstvo děvčat čekaly hned po Poháru florbalu zápasy sportovní ligy škol. Pouze po dni odpočinku jsme nastoupily k utkáním okresního kola.

Více

Máme na škole největší siláky okresu

Na únor připadá již tradičně další soutěž ligy škol 2. stupně – silový víceboj. Po loňském vítězství starších žáků jsme se na letošní okresní kolo důkladně připravovali a výsledky se dostavily.

Více

Velký úspěch starších žáků ve šplhu

I další soutěž ligy škol 2. stupně přinesla naší škole úspěch, body a medaile. Na okresním kole v Chodově se účastnila soutěže čtyřčlenná družstva chlapců a děvčat.

Více

SLŠ 1. stupně - Přehazovaná- OK - 2. místo

Naši sportovci si krásným 1. místem v okrskovém kole vybojovali účast v kole okresním, které se konalo v tělocvičně ZŠ So, Pionýrů a na Jiskře.

Více

Minivolejbal

Sportovní liga škol pokračovala minivolejbalem. Na ranní tréninky poctivě chodili všichni oslovení žáci, tudíž na turnaj jsme vyrazili natrénovaní a doufali jsme v co nejlepší výsledek:-)

Více

Pohár florbalu -KK - obrovský úspěch žáků 1. stupně

Pohár florbalu pokračoval krajským kolem, do kterého se probojovala obě družstva naší školy - SOKOLICE i SOKOLÍCI.

Více

Florbal

V prosinci skončil maraton florbalových turnajů žáků 2. stupně naší školy. Do bojů s ostatními školami okresu zasáhly všechny kategorie, kromě mladších žáků – starší dívky a chlapci i mladší dívky a chlapci.

Více

Bowling

V minulých letech nám v rámci SLŠ  dělalo problémy uspět v bowlingu. Proto i letos družstvo složené z žáků  T. Hadáčková, M. Šnicerová, Š. Mlejnek, P. Holejšovský a M. Bubla vyrazilo do Královského Poříčí s určitou obavou.

Více

Mini stolní tenis

Naše " sportovní " škola získala jako odměnu za zapojení se do Olympijského víceboje malý mini stůl na stolní tenis s výbavou.

Více

Okresní a krajské kolo v plavání žákyň a žáků 1. stupně

Začátkem listopadu se konalo okresní kolo v plavání a naše družstvo ve složení Adéla Krausová, Hana Trnková, Eliška Musilová, Barbora Milková, Markéta Šnicerová, Vanessa Kurčinová, (Kateřina Saletová -KK),Viktor Havlíček, Jan Trnka, Patrik Brabec, Jan Simet, Jakub Basl a Matyáš Milko, (Petr Holejšovský - KK) si vybojovalo výborné 2.místo

Více

Pohár florbalu - Ok - 1. a 3.místo

V minulém týdnu se družstva naší školy zúčastnila okresního kola ve florbalu. Hrálo se v krásné, nové hale míčových her v Karlových Varech.

Více

SLŠ 1. stupeň - stolní tenis

Do zasněžených Kraslic jsme jeli bojovat o další sadu medailí Sportovní ligy škol. Na řadě byl stolní tenis. Už při školních trénincích bylo zřejmé, že tentokrát asi budeme usilovat o příčky nejvyšší, což se během turnaje potvrdilo.

Více

Okresní kolo ve stolním tenisu

Na konci října vždy probíhá v Novém Sedle okresní kolo ve stolním tenisu mladších a starších žáků a žákyň 2. stupně ZŠ. I letos naši žáci byli u toho a svou školu nezahanbili.

Více

Okresní kolo v přespolním běhu

4. října naše škola pořádala okresní kolo v přespolním běhu 2. stupně a naši žáci úspěšně bodovali ve všech čtyřech kategoriích.

Více

Vítězství v přespolním běhu

Sportovní liga pokračovala druhou soutěží, která bývá v režii naší školy.  Jedná se o přespolní běh, který se konal v pátek 7. října tradičně v areálu BaníkuSokolov. Zúčastnilo se celkem 10 škol okresu s dvanáctičlenným družstvem. Závodilo se ve třech kategoriích, počasí bylo milosrdné a celá soutěž se velmi zdařila.

Více

Zahájení SLŠ 1. stupně Minitenis - 2. místo

Dne 21. září byl zahájen další ročník SLŠ minitenisem. Okresního kola se zúčastnilo pouze 6 škol okresu, ale kvalita turnaje byla vysoká.