Kampaň obyčejného hrdinství

Vloženo: 13.5.2019 | Autor: Monika Horárová | Zobrazeno: 368x | Zatím neupraveno
7 výzev pro hrdiny, do kterých jsme šli s odvahou. Poděkování všem rodičům, kteří do toho šli s námi.

Vážení rodiče,

děkujeme Vám, že jste se s námi zapojili do Kampaně obyčejného hrdinství, akce, do které jsme se přihlásili v rámci našeho programu Ekoškola.

Když jsme se přihlašovali, ani jsme nedoufali, že nás bude tolik. Celkem se nám vrátilo 83 dotazníků, ale díky zapojeným celým rodinám jsou naše výsledky mnohem lepší.

výzva 1 - Nenech téct vodu při čištění zubů ! - 184 zapojených - ušetřeno 25,2 vany vody

výzva 2 - Zasaď kytku ! - 86 zapojených - 338 bylin, 36 stromů

výzva 3 - 1 hodina tvého času - 149 zapojených - 1207 hodin

výzva 4 - Buď věrný! - 99 zapojených - 448x použita látková taška, nahradili jsme 331,85 plastových tašek

výzva 5 - Neprodukuj odpad ! - 48 zapojených

výzva 6 - Nejezdi autem ! - 87 zapojených - 309 bezautomobilových dní, jako kdybychom "zasadili" 13,5 stromů

výzva 6 - Nejez maso! - 58 zapojených - 225 dní bez masa, ušetřili jsme 2047,5 kg oxidu uhličitého, zachránili jsme (nesnědli) 5,6 zvířat

Ještě jednou díky, bez Vás, rodičů a ostatních členů rodiny, bychom to nedokázali.