Májový turnaj

Jarní kopaná se Žákovským parlamentem.

V pátek, 10. května, proběhl pod záštitou Žákovského parlamentu další ročník Májového turnaje, ve kterém si změřili síly jak žáci z prvního stupně, tak i z druhého. Celkem nastoupila 3 družstva – ze 4.A, z 5.A a z 6.A. Fotbalisté z 5. třídy si tedy i letos přišli obhájit své loňské vítězství.

V prvním zápase proti sobě nastoupili fotbalisté ze 4. třídy a z 5. třídy. I přes veškerou snahu a nasazení nakonec z klání vyšla vítězně 5.A s celkovým skóre 4:1. Druhý zápas 5.A se 6.A byl velmi vyrovnaný a nakonec rozhodl jeden jediný gól, který se podařil střelit fotbalistům z 5.A, kteří si tím zajistili obhájení vítězství z loňského roku. Ze zápasu o druhé a třetí místo nakonec vyšla vítězně díky svému nasazení a nebojácnosti 4. třída, která porazila 6. třídu 1:0.

5.A vs. 4.A

5.A vs. 6.A