Plán EVVO pro školní rok 2020/2021

Vloženo: 13.9.2020 | Autor: Jitka Vaidišová | Zobrazeno: 299x | Upraveno: 13.9.2020 | Upravil: Jitka Vaidišová

PLÁN EVVO PRO ŠKOLNÍ ROK 2020 - 21

Pracoviště Běžecká 2055

1.Roční realizační plán k cílům EVVO žáků

Zařazení EVVO v jednotlivých předmětech

Za zařazení tematických okruhů průřezového tématu environmentální výchova zodpovídají vyučující jednotlivých předmětů. Časové rozvržení se bude řídit schválenými tematickými plány pro dané předměty a daný školní rok.

Mezipředmětové aktivity

1. Plnění programu Ekoškola

- obnovení ekoparlamentu ,volby                                                    září-říjen 2020

- Kampaň obyčejného hrdinství                                                       říjen 2020