Sport

Vloženo: 12.12.2022 | Autor: Jitka Vaidišová | Zobrazeno: 180x | Zatím neupraveno
Dnes se naši žáci 8. a 9. ročníku zúčastnili okresního kola ve florbale.

Vloženo: 30.11.2022 | Autor: Jitka Vaidišová | Zobrazeno: 140x | Zatím neupraveno
Dne 29.11.2022 se chlapci z prvního stupně zúčastnili okresního kolo basketbalu, které bez jediné prohry vyhráli.

Vloženo: 1.6.2022 | Autor: Jitka Vaidišová | Zobrazeno: 195x | Zatím neupraveno
Další úspěch naší školy na sportovním poli!

Vloženo: 4.5.2022 | Autor: Jitka Vaidišová | Zobrazeno: 143x | Zatím neupraveno
Richard Gregor ze 6.A vyhrál první místo v orientačním běhu.

Vloženo: 3.5.2022 | Autor: Jitka Vaidišová | Zobrazeno: 164x | Zatím neupraveno
Přelom dubna a června již tradičně odstartoval soutěže zaměřené na atletiku.

Vloženo: 27.4.2022 | Autor: Jitka Vaidišová | Zobrazeno: 156x | Zatím neupraveno
Žáci 7. ročníku se zúčastnili krajského kola v basketbalu.

Vloženo: 22.4.2022 | Autor: Jitka Vaidišová | Zobrazeno: 136x | Upraveno: 27.4.2022 | Upravil: Jitka Vaidišová
Tradiční a jedna z nejoblíbenějších soutěží žáků prvního stupně je fotbalový turnaj McDonald's Cup.

Vloženo: 22.4.2022 | Autor: Jitka Vaidišová | Zobrazeno: 119x | Zatím neupraveno
Jednou z jarních sportovních soutěží je již každoročně turnaj žáků 6.-9. v malé kopané.

Vloženo: 22.4.2022 | Autor: Jitka Vaidišová | Zobrazeno: 213x | Zatím neupraveno
Velkým úspěchem se na atletickém stadionu v Sokolově mohou po okresním finále Štafetového poháru mohou pochlubit naši chlapci a děvčata z 1. - 5. tříd.

Vloženo: 22.4.2022 | Autor: Jitka Vaidišová | Zobrazeno: 146x | Zatím neupraveno
Po úspěchu našich stolních tenistů v okresních kolech jsme se připravovali na účast v kolech krajských.

Celkem: 63 článků