Vloženo: 12.11.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 391x | Zatím neupraveno
V průběhu celého projektu "Golden hands of Europe" se žáci učili o různých tradičních řemeslech, mluvili s řemeslníky a zároveň měli možnost si některá z řemesel vyzkoušet. S řemeslníky vedli téměř profesionální rozhovory, což se naučili při besedách s opravdovými novináři.

Vloženo: 12.11.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 459x | Zatím neupraveno

Vloženo: 12.11.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 326x | Zatím neupraveno
Projekt „Golden hands of Europe“ se v květnu dočkal posledního dílu. Skupina 10 žáků a dvou učitelů se opět vypravila v rámci programu Evropské unie Comenius – partnerství škol do zahraničí. Místem závěrečného mezinárodního setkání byly polské Pinczyce.

Vloženo: 12.11.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 555x | Zatím neupraveno

Vloženo: 12.11.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 324x | Zatím neupraveno
Na začátku října se skupina 10 žáků a dvou učitelů zúčastnila mezinárodního setkání v rámci programu Evropské unie Comenius – partnerství škol, tentokrát v maďarském městě Orosháza.

Vloženo: 5.11.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 308x | Zatím neupraveno
Důležitou součástí mezinárodního projektu Comenius bylo vytvořit logo, které by dobře reprezentovalo náš projekt „GoldenhandsofEurope“ neboli „Zlaté ručičky evropské“. Jak samotný název napovídá, tentokrát jsme se rozhodli věnovat tradičním regionálním řemeslům.

Vloženo: 5.11.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 352x | Zatím neupraveno
Náš projekt nese tentokrát název „Golden hands of Europe", což v překladu znamená „Zlaté ručičky evropské". Jak sám název napovídá, budeme se věnovat typickým regionálním řemeslům.

Vloženo: 5.11.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 290x | Zatím neupraveno
Na začátku února se začala scházet skupina vybraných žáků 6. a 7. tříd, aby začali připravovat setkání v rámci programu Comenius, které se bude konat v květnu 2014 v České republice.

Vloženo: 5.11.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 294x | Zatím neupraveno

Celkem: 10 článků