Poradenské služby

Vloženo: 12.10.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 5581x | Upraveno: 8.9.2023 | Upravil: Jitka Vaidišová

Mgr. J. Machalík Skopalová                          metodik prevence

Mgr. A Podušková                                                    výchovný poradce, metodik prevence

Mgr. D. Kucharičová, ZŘŠ,

výchovný poradce

Mgr. A. Mészáros                                                       školní psycholog

Mgr. R. Ševicová                                          výchovný poradce

Mgr. V. Berková                                                        speciální pedagog

Bc. M. Přibylová

sociální pedagog

Práce školního speciálního pedagoga

Školní speciální pedagog: Mgr. Věra Berková

Poradenská činnost - konzultace
(pro všechny žáky školy i jejich rodiče)

Školní náprava specifických poruch učení a chování

Konzultaci je možné sjednat na telefonním čísle 352 624 487 nebo emailemvera.berkova@zs-sokolov.cz

Provozní doba SP:

- pracoviště Boženy Němcové

- pracoviště Běžecká

Konzultaci lze domluvit i na jiný den a jiný čas.

Zajištění psychologické péče na jednotlivých pracovištích

Školní psycholog: Mgr. Andrej Mészáros

Kontakt: andrej.meszaros@zs-sokolov.cz, tel. č. 736 503 530

Pracoviště B. Němcové:  čtvrtek od 8.00 do 14.00 hodin (od 1.2. 2020)

Pracoviště Běžecká: středa od 8.00 do 14.00 hodin (od 1.2. 2020)

Konzultace mohou probíhat i v jiném předem dohodnutém termínu.Pro usnadnění a urychlení komunikace, zanechte prosím v emailu své telefonní číslo.

Činnost školního psychologa: Dokumentke stažení zde (Velikost: 23.18 kB)

Individuální informovaný souhlas s činností školního psychologa: Dokumentke stažení zde (Velikost: 17.94 kB)

Kontakty na oborná pracoviště

PPP Karlovy Vary, pracoviště Sokolov