Parlament - B. Němcové

Dne 4. října zahájil svou činnost Klub aktivních dětí.

Článek se pravidelně aktualizuje.

Minulý týden na Boženě byl ve znamení barev.

V dubnu proběhl další tematický den, který byl tentokrát pro odvážlivce – den v pyžamu! Všem, kteří se dostavili do školy rovnou z postele, děkujeme!

V dubnu proběhl další ročník soutěže Ukaž, co umíš v kuchyni. Letošním tématem bylo zakomponování brambor do hlavního jídla, téma bílé barvy poté pro dezert.

Ve čtvrtek (30.3.2023) proběhl druhý ročník soutěže Božka má talent, který se těšil velké účasti.

Ve čtvrtek proběhl na budově Boženy Němcové den barevných ponožek, který rozveselil jinak pochmurné dopoledne.

Ve středu proběhl na budově Boženy Němcové Den v červeném tričku.

V listopadu proběhl tradičně Den deskových her.

I letos proběhla v rámci ŽP soutěž o nejhezčí halloweenskou výzdobu, do které se zapojilo celkem šest tříd.

Celkem: 32 článků