Vloženo: 12.11.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 269x | Zatím neupraveno
Vybraní žáci sedmých a osmých tříd se na konci března vydali zažít nefalšovanou maďarskou svatbu. Ta se konala na naší partnerské škole v Orosháze, městě v jihovýchodní části Maďarska.

Vloženo: 12.11.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 219x | Zatím neupraveno
V rámci evropského projektu Erasmus+ hostí v Sokolově tento týden Základní škola, Boženy Němcové studenty z Maďarska a Německa.

Vloženo: 12.11.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 314x | Zatím neupraveno
Jedním z hlavních cílů projektu bylo rozvíjet digitální kompetence žáků. Ti se během dvou let zlepšovali ve tvoření prezentací v programu PowerPoint.

Vloženo: 12.11.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 214x | Zatím neupraveno
Naše škola již tradičně získala grant z programu Evropské unie Erasmus+, a tak v dubnu naši žáci vyjeli navštívit naši novou partnerskou školu stojící vysoko na kopci nad řekou Mohan v malém bavorském městečku Schonungen.

Vloženo: 12.11.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 267x | Zatím neupraveno
V letošním školním roce na naší škole začal další ze série projektů Erasmus+ podporovaných Evropskou unií. Náš projekt se jmenuje „Enjoy traditions!“ a jeho tématem jsou tradiční slavnostní události: Vánoce, Velikonoce a svatba.

Vloženo: 12.11.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 224x | Zatím neupraveno
Již počtvrté se naší škole podařilo získat prostředky Evropské unie na mezinárodní spolupráci. Tentokrát se jedná o program Erasmus+.

Celkem: 6 článků