Kdo neskáče …

Skákání přes švihadlo se žákovským parlamentem.

Pod vedením žákovského parlamentu proběhl ve čtvrtek 31.1. 2019 již 3. ročník soutěže Skákání přes švihadlo. Tradičně byly vyhlášeny dvě disciplíny ve dvou kategorií.

V první disciplíně šlo o co největší počet přeskoků za minutu. Z klání mezi děvčaty z 1. a 3. třídy nakonec vyšla vítězně Timea Suchá (119 přeskoků za minutu), následována Natálkou Morávkovou a Aničkou Řezníčkovou. V kategorii starších děvčat ze 4., 5., a 6. třídy zvítězila v největším počtu přeskoků za dvě minuty Karolína Korbelová (207 přeskoků za 2 minuty) v těsném závěsu Hanky Trnkové a Nicol M. Weissové .

Ve druhé disciplíně šlo o vytrvalost – respektive, kdo skáče nejdéle, vyhrává. Pro vítězství v první kategorii si doskákala opět Timea Suchá, s vytrvalostním skóre 1:37,0 min, ve druhé kategorii to byla Lucka Ondrejková 2:48,0 min

I přes veškerou snahu nebyl pokořen rekord z minulých ročníků, který v největším počtu přeskoků stále drží za mladší kategorii Markéta Skopalová (172 přeskoků za minutu), za tu starší Mário Suchý (382 přeskoků za 2 minuty). Ve vytrvalosti je stále na přední příčce Karolína Korbelová s časem 4 minuty a 31 sekund.

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na příští akci!

Skákání přes švihadlo - výsledky

mladší kategorie – I.A, III.A