Poděkování

Vloženo: 24.6.2019 | Autor: Jitka Vaidišová | Zobrazeno: 432x | Upraveno: 24.6.2019 | Upravil: Jitka Vaidišová

Vážení zaměstnanci, kolegové, milí žáci, rodiče a všichni přátelé naší školy,

školní rok utekl jako voda a před námi je pár slastných týdnů odpočinku, cestování, objevování, poznávání nových míst, setkávání s přáteli, příbuznými. Než se všichni rozutečeme do všech světových stran, chtěla bych se na chvilku zastavit a zhodnotit naše úsilí.

Na začátku roku jsme si stanovili cíle, které byly a jsou naší prioritou- sport, EVVO ,péče o žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.

Jak se nám dařilo? Vyhráli jsme Hejtmanův pohár, získali 1. místo v Lize škol, doplnili naši sbírku o mnoho dalších sportovních úspěchů a opět naplnili novou třídu sportovců na 2. stupni.

V oblasti EVVO jsme získali 4. titul Ekoškola, uspořádali setkání ekoškol a připravili soutěž pro ostatní sokolovské školy. Zároveň jsme získali 10 000,-Kč od nadace Tereza.

Snažíme se neustále zkvalitňovat naši péči o žáky s SVP, studovat dostupné materiály, navštěvovat školení, abychom našim žákům co nejvíce pomohli zvládat jejich problémy, aby byli ve škole spokojení a úspěšní. A tak i v následujícím roce otevíráme přípravnou třídu, třídy dle § 16, rovněž 3 třídy speciální.

Myslím, že to není málo……

Chtěla bych poděkovat rodičům, kteří nám v naší nelehké práci vydatně pomáhali, zúčastňovali se školních akcí, řada z nich školu podpořila i finančně. Jejich důvěra nás těší.

Dále můj dík směřuje ke kolegům- pedagogům, asistentkám, vychovatelkám…děkuji za Vaši práci, úsilí a pevně věřím, že i v následujícím školním roce za námi zůstane kus dobře vykonané práce.

Škola prostě nemůže existovat bez pracovníků úklidu, školní jídelny, dohledové služby- všem patří můj dík za čisté a bezpečné prostředí a dobrou stravu.

Nesmím zapomenout na oba pány školníky a naše paní sekretářky, jsou úžasní.

A nakonec…moje poděkovaní patří vám, žákům naší školy. Jsme pyšní na vaše školní výsledky, na vaše jednání a vystupování, na to, jak reprezentujete svoji školu. Pravda, občas se naše názory rozcházejí, někdy musíme sáhnout i k nápravným opatřením, ale tak to přece v rodině bývá a škola je vlastně takové veliká rodina.

Přeju tedy všem krásné dny volna a v novém školním roce na shledanou.

Mgr. Lada Jelašičová, ředitelka školy