Partneři
Kotva
Logo školy
Tisk
Sitemap
Mapa webu
A
A
A

Trénink s olympionikem

Vloženo: 24.10.2019 | Autor: Jitka Vaidišová | Zobrazeno: 172x | Upraveno: 25.10.2019 | Upravil: Jitka Vaidišová
Velké sportovní překvapení olympioniků na ,,Běžecké“

Když jsme v loňském školním roce plnili všechny disciplíny Sazka olympijského víceboje a Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, netušili jsme, jaké odměny se nám hned na začátku nového ročníku dostane. Jako jediná škola v Karlovarském kraji jsme získali Trénink s olympionikem. S napětím jsme čekali, který olympionik nás navštíví. Těsně před akcí, která se uskutečnila 17.10. v naší tělocvičně, jsme se dozvěděli, že to bude oštěpař Petr Frydrych.

 

Tento český atlet, účastník dvou olympiád a mnoha mistrovství světa a Evropy dosáhl největšího úspěchu v roce 2017 na MS v Londýně, kde svým nejlepším životním výkonem 88,32 cm získal bronzovou medaili. Spolu s ním tvořili olympijský tým skokan o tyči Štěpán Janáček, který byl účastníkem hned třech olympiád, LOH v Sydney, Athénách a Pekingu, a sportovní manažeři Českého olympijského výboru Radek Zavřel a David Novotný.

 

Ti všichni spolu se čtyřiceti vybranými sportovci školy před zraky naší paní ředitelky Lady Jelašičové a diváků z řad našich žáků ukázali super zábavné sportování čtyř týmů na čtyřech stanovištích. Program doprovázel slovem moderátor a kouzelník Pavel Dolejška, který nadšeným dětem ukázal i některé ze svých kouzel. My jsme na oplátku za krásnou ukázku sportovního tréninku zábavnou formou připravili pro hosty obrázky se sportovní tématikou a také sladkou dobrotu ve tvaru olympijských kruhů. Na oplátku jsme od hostů dostali krásné ceny s olympijskou tématikou. Na závěr celého dopoledne ještě proběhlo vyhlášení výsledků a autogramiáda Petra Frydrycha, na kterého při ní směřovala i řada dotazů dětí. Všichni jsme si tuto sportovní akci užili a všichni se těšíme na nějaké další podobné sportovní překvapení.

 

Učitelky TV Mgr. Lenka Kaloudová a Mgr. Renata Krčková

 

 

Mediální záznam  fcb. TOYOTA

 

https://www.facebook.com/watch/?v=404143603613175