Halloweenská - Podzimní soutěž

Soutěž o nejkrásnější výzdobu se ŽP.

Dne 1. listopadu proběhl na naší škole tématický halloweenský/dušičkový den. Třídy soutěžily o nejlépe vyzdobenou třídu, žáci přišli ve strašidelných kostýmech, ani učitelský sbor nezůstal pozadu a předvedl velmi povedené masky a poslední vyučovací hodinu proběhla s třídními učiteli tematická hodina, na které jsme si připomínali význam obou svátků.

Soutěže o nejhezčí výzdobu se zúčastnilo 9 tříd. Bylo neobyčejně obtížné vyhodnotit pořadí jednotlivých tříd, vzhledem k originalitě a provedení výzdoby, ale parlamenťáci se nakonec usnesli na následujícím pořadí.

Umístění

třída

1. místo

5. A

2.-3. místo

8. B

2.-3. místo

9. B

4.-5. místo

3. A

4.-5. místo

7. B

6. místo

6. B

7. místo

4. A

8. místo

7. A

9. místo

6. A

Cenu útěchy získala 8. A, která třídu vyzdobila  ale do soutěže se zapomněla přihlásit.

Všechny třídy byly úžasné, originální a projevily obrovské odhodlání vyhrát, doufáme, že se zapojí i do dalších soutěží s takovou vervou jako teď.

Za žákovský parlament gratulujeme vítězům a děkujeme za účast.

Koordinátorky ŽP.