Florbal

Vloženo: 19.12.2019 | Autor: Jitka Vaidišová | Zobrazeno: 56x | Zatím neupraveno
Florbal se šesťákům a sedmákům vydařil.

Florbalové soutěže v letošním roce zahájili žáci a žákyně 6. a 7. tříd. A vedli si výborně – na domácí půdě v okrskovém kole nejprve zvítězilo družstvo děvčat ve složení Ticháčková, Kruzselláková, Krausová, Židovová, Kurčinová, Procházková, Korbelová, Schnebergerová, Kurucová a Linderová a poté také družstvo chlapců, které tvořili žáci Bauer, Novák Lukáš, Novák Radek, Prezmecký, Sekyra, Vyleta, Staněk, Herout, Vyhnálek, Botoš, Bečka, Moulis a Jirka.

Jako vítězové postoupili do okresního kola na Březové a tam byla úspěšnější děvčata, která vybojovala ve velmi vyrovnaných zápasech vítězství v turnaji, zlaté medaile a také postup do krajského kola. Družstvo chlapců získalo medaile stříbrné a i z 2. místa v okrese postoupilo do kraje. Všem za reprezentaci školy děkujeme a k výborným výsledkům gratulujeme. Krajská kola proběhnou v únoru a my věříme, že naši reprezentanti přivezou další úspěch.

Uč. TV Mgr. Lenka Kaloudová a Mgr. Renata Krčková