Partneři
Kotva
Nepřehlédněte
Oznámení
5.11.2019

Vyjadřujeme podporu stávce

pracovníků ve školství dne 6.11.2019

Škola, ŠD a ŠJ jsou celý den v běžném provozu

         Mgr. Lada Jelašičová, ŘŠ

 
Akce pedagogického sboru Litoměřice
25.9.2019

O víkendu 14. - 15. září jsme se my, učitelský sbor, vypravili na zájezd do Litoměřic na známou výstavu Zahrada Čech. Do autobusu jsme nastoupili v osm hodin ráno u sportovní haly v Sokolově a na výstaviště jsme dorazili kolem dvanácté hodiny. 

Při vstupu do areálu výstavy jsme mohli navštívit pavilon, kde byly vystaveny nejlepší a nejkrásnější plodiny Čech a zároveň zde probíhala ochutnávka českého ovoce, zelí a biopotravin, které jsme si také mohli při odchodu z pavilonu zakoupit.  

Ostrými lokty, jsme se probojovali dále do centra výstaviště, kde jsme si mohli kromě rostlin, ovoce a zeleniny nakoupit různé pochutiny, oblečení a stroje a rovněž jsme si mohli poslechnout hudební produkci Yvetty Blanarovičové či dechové kapely Vinšovanka. 

Po dlouhých pěti hodinách procházení, nakupování, prohlížení a poslouchání hudby jsme již značně vysíleni vyrazili na cestu do hotelu, kde na nás čekala večeře, raut a trocha hudební produkce části kapely Fíci, můžu snad říct, že večer byl vydařený a odcházeli jsme spokojeni do peřin. 

Druhý den ráno jsme po snídani opět zamířili do centra Litoměřic, tentokrát jsme však výstavu minuli a vydali se za historií. Navštívili jsme galerii marionet, kde jsme se mohli pokochat loutkami a maňásky nejrůznějšího typu a stáří, dokonce jsme zde objevili loutku vzdávající hold samotnému Albertu Einsteinovi. Poté jsme se vypravili na náměstí, kde zrovna probíhala výstava vorařství a zkušení tesaři vytvářeli vor přímo před našima očima na litoměřickém náměstí. Návštěvu města jsme pak završili sladkou tečkou ve vaflárně a o půl dvanácté jsme již pomalu odjížděli domů, kde na nás čekaly naše rodiny. 

Za tento krásný a vydařený víkend děkujeme organizátorce Mgr. Marcele Ryžukové a doufáme, že brzy opět podnikneme nějaký další obohacující výlet. 

Bc. Jana Krapfová

Kufřík pro budoucí prvňáčky
29.5.2019

Co obsahuje tento kufřík, najdete v aktualitách.

Mapa webu
A
A
A

Základní informace

Vloženo: 15.10.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 2763x | Upraveno: 9.10.2019 | Upravil: Jitka Vaidišová
Vážení rodiče, Od tohoto školního roku budeme nabízet pouze jeden hlavní chod. Důvody změny: S největší pravděpodobností dojde k rekonstrukci a přeměně jídelny na budově B. Němcové ve výdejnu. Celá akce bude pro provoz a zajištění stravování velmi náročná. Při výběru ze dvou jídel často dochází k tomu, že spotřební koš není plněn tak, jak přikazují normy. Po dohodě s vedoucími školních jídelen je příprava jednoho jídla technicky jednodušší a celá práce se pak odrazí v celkové kvalitě stravy. Celou záležitost jsem rovněž konzultovala s hygieničkou, která provádí kontroly jídelníčků, kvalitu stravy a plnění spotřebního koše. Dle jejího sdělení se podáváním jednoho jídla lépe přiblížíme trendu zdravého stravování. Školní jídelna má od srpna 2019 novou vedoucí školního stravování a já věřím, že bude zajištěna nejen kvalita stravy, ale budou rovněž dodržovány všechny předpisy, které se ke školnímu stravování vážou. Mgr. Lada Jelašičová ředitelka školy

Pracoviště Běžecká 2055   

Vedoucí jídelny: Dana Marková             

Tel.číslo: 352 627 012                              

Mobil:   736 752 170,                                   

Email: jidelna5sok@seznam.cz

Č.ú :  157 185 234 / 0300

VS : 1115

 

 

Pracovní doba kanceláře školní jídelny : 

7.00 - 8.00 hod.,  11.45 - 13.30 hod.

Pracoviště B. Němcové1784

Vedoucí jídelny: Eva Vodičková

Tel. číslo: 359 808 519

Mobil:  727 815 832

Č.ú :  157 185 234 / 0300

VS : 1113

                                              

Přihláška ke stravování- pracoviště B. Němcové 1784
Přihláška ke stravování- pracoviště Běžecká 2055
Podmínky pro přihlášky a odhlášky stravného po internetu - B. Němcové
Ceník stravného
Podmínky pro přihlášky a odhlášky stravného po internetu - Běžecká