Logo projektu

Vloženo: 5.11.2018 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 415x | Zatím neupraveno
Důležitou součástí mezinárodního projektu Comenius bylo vytvořit logo, které by dobře reprezentovalo náš projekt „GoldenhandsofEurope“ neboli „Zlaté ručičky evropské“. Jak samotný název napovídá, tentokrát jsme se rozhodli věnovat tradičním regionálním řemeslům.

Žáci druhého stupně se nejdřív seznámili s obsahem a cílem projektu a s účastnickými zeměmi. Na maďarské, polské i naší škole se sešlo velké množství návrhů, kterým se žáci věnovali v rámci výtvarné výchovy.  Každá škola zaslala do soutěže tři nejlepší návrhy. Z anonymního hlasování, do kterého se opět zapojili všichni žáci druhého stupně, poté vzešlo vítězné logo. To pochází z Maďarska a tady je.

Všem žákům děkujeme za aktivní přístup k tématu. Zároveň děkujeme paní učitelce Burianové, kterážákům vysvětlila principy tvorby loga.

Mgr. Michaela Hubená

koordinátorka projektu